forum.krotoszyn.com.pl Strona Główna forum.krotoszyn.com.pl
Lokalne miejsce wymiany poglądów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
23.12.2012 nocna akcja strazy pozarnej
Autor Wiadomość
Dzolero
Nowicjusz

Wysłany: Nie 23 Gru, 2012   23.12.2012 nocna akcja strazy pozarnej

cze
nie wiedzialem gdzie to napisac tu czy w "hide park" ale tu wydaje mi sie bardziej na miejscu

wracalalem dzis do domu pare minut przed 2ga w nocy kiedy uslyszlem na ul. sienkiewicza nadjezdzajaca straz pozarna (3y samochody) przy sienkiewicza 5 (naprzeciwko przedszkola) wybuchl pozar - panowie starzacy po okrzykach i pogonieniu ich w miare szybko ugasili pozar ale niestety praca policji pozostawia wiele do zyczenia
1szy radiowoz policji przybyl rowno z pojazdami starzy pozarnej - strazacy od razu wyskoczyli z samochodow i zabrali sie do pracy - niestety funkcjonariuszom policji zajeli to 2min poczym raczyli wyjsc z radiowozow zalozyli kortki i poszli zobaczyc co sie dzieje
ja zwykly gap myslalem ze nie uda mi sie przejsc na podworko zobaczyc co sie stalo gdyz wiadomo policja ma obowiazek zabezpieczyc teren ale ku mojemu zdziwieniu oni nie interesowali sie gapiami a ja bez problemu wszedlem na podworko gdzie byla akcja i zagrozenie dla cywili
pozar zostal ugaszony - prace strazy pozarnej w naszym miescie oceniam na 4+ natomiast policji na tzw pale - byle kto mogl wejsc na podworko a gdyby w mieszkaniu wybuchl gaz zgineli by zarowno mieszkancy ktorzy nie zostali przez policje odsunieci od miejsca zdarzenia jak i ja zwykly pechodzien

w szegolnosci na uznanie zasluguje mama moich znajomych lukasza i mateusza ktora zauwazyla dym w swoim mieszkaniu oraz lukasz c. wraz z sasiadem (nie znam imienia i nazwiska - przepraszam) ktorzy wdarli sie do plonacego mieszkania i wyciagneli go jednoczesnie ratujac mu zycie - brawa za odwage ;) )

W_ld
Stały bywalec

Wysłany: Czw 03 Sty, 2013   

Policja nie musi chronic ludzi przed ich wlasnym debilizmem, a zabezpieczac teren, by straz mogla swobodnie dzialac. Normalnie ludzie uciekaja od ognia, strzelaniny itp. W Polsce leca jak glupki w centrum wydarzen.

Odpowiedz do tematu